صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

حداکثر سرعت مجاز در تمام مسیر آزادراه تهران - شمال 80 کیلومتر و در داخل تونل‌های این مسیر 70 کیلومتر است.

در مراسم بهره برداری آزمایشی از آزادراه تهران - شمال مطرح شد
سرعت مجاز آزادراه تهران شمال 80 کیلومتر است
رئیس پلیس راه تهران: حداکثر سرعت مجاز در تمام مسیر آزادراه تهران - شمال 80 کیلومتر و در داخل تونل‌های این مسیر 70 کیلومتر است.

سرعت مجاز آزادراه تهران شمال 80 کیلومتر استبه گزارش رادیو پیام از خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه مراسم بهره برداری آزمایشی از آزادراه تهران - شمال افزود: بر اساس تدابیر فرماندهی راهور نیروی انتظامی، آزادراه تهران شمال از ساعت 12 تا 14 امروز و فردا بصورت آزمایشی برای تردد شهروندان از رمپ بزرگراه شهید همت باز است و با هماهنگی‌های انجام شده با پلیس راه البرز، مسیر متقابل نیز در همین ساعات بازگشایی شده است.
وی افزود: بر اساس مقررات، فعلا فقط خودرو‌های سواری امکان تردد در این آزادراه را دارند و در آینده اتوبوس‌ها نیز می‌توانند از این مسیر استفاده کنند، اما ورود موتورسیکلت، وانت و وسایل نقلیه سنگین به این محور اکیدا ممنوع است.
رئیس پلیس راه تهران بزرگ افزود: هم اکنون همه دوربین‌های کنترل سرعت و پایش تصویری جانمایی و نصب شده است و دوربین‌های ثبت تخلف نیز به همراه مرکز کنترل همزمان با افتتاح رسمی این آزاد راه در اختیار ما قرار می‌گیرد.
وی با اشاره به اینکه از هم اکنون تمام قوای پلیس راه تهران بزرگ برای تردد ایمن شهروندان در این مسیر استفاده شده است گفت: تیم‌های عملیاتی پلیس راه در طول مسیر بویژه در تونل 16 به طول 5 کیلومتر مستقر شده اند تا خدای ناکرده حادثه‌ای برای شهروندان پیش نیاید.
وی افزود: توقف در حاشیه آزادراه اکیدا ممنوع است و از رانندگان درخواست می‌کنیم به هیچ وجه در حاشیه آزادراه توقف نکنند.
رئیس پلیس راه تهران بزرگ در خصوص نگرانی و دغدغه پلیس از ایجاد ترافیک در مسیر در روز‌های پایانی هفته نیز گفت: بر اساس سناریوی تعریف شده که بزودی به ما ابلاغ خواهد شد، در مواقعی که احتمال پس زدن ترافیک از جاده قدیم چالوس به آزادراه و تونل‌های مسیر وجود داشته باشد، پلیس می‌تواند با ایجاد محدودیت از ابتدای آزادراه، از ورود خودرو‌ها با حجم بالا به این مسیر جلوگیری کند تا مشکلی در انتهای مسیر بوجود نیاید.

مرتبط با این خبر

  • سامانه بارشی بعد از ظهر دوشنبه می‌آید

  • دیدار وزیر خارجه اتریش با رئیس جمهور

  • دکتر محمدرضا شانه ساز بخشنامه سازمان غذا و دارو درباره عرضه ماسک

  • مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت رعایت بهداشت فردی؛ راه پیشگیری از کرونا

  • به دستور وزیر بهداشت

  • لیست بیمارستان‌های پذیرش کننده بیماران مبتلا به کرونا اعلام شد

  • اعلام آخرین نتایج شمارش آراء یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از رادیوپیام

  • ورود سامانه بارشی جدید به کشور

  • برخورد تعزیرات با گرانفروشی ماسک و دستکش یکبار مصرف

  • واریز سود سهام عدالت سال 97