استاندار سمنان : رای مردم امانت است

استاندار سمنان گفت: رای مردم نزد ما برگزار كنندگان انتخابات امانت است .

1402/12/08
|
13:12
|

سید محمد رضا هاشمی، استاندار سمنان در نشست با نمایندگان فرمانداران، ناظرین، بازرسان و اعضای هیات نظارت شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه كه در تاریخ هفتم اسفند ماه 1402 در سالن هلال احمر سمنان برگزار شد گفت: مقام معظم رهبری در بیانات خود 4 راهبرد امنیت، سلامت، رقابت و مشاركت در انتخابات را از راهبرد های اصلی برگزاری انتخابات مشخص نمودند و ما نیز به پیروی از این فرامین تكلیف داریم درجهت برگزاری هر چه بهتر انتخابات كوشش نماییم.‌
وی افزود: دشمن به دنبال مشاركت ضعیف و عدم استقبال مردم از انتخابات می باشد و لازم است با حضور حداكثری ، این اقدامات و دسیسه ها خنثی شود.
هاشمی تصریح كرد: ستاد انتخابات استان از مدتها قبل فعالیت خود را آغاز كرده و با همدلی و همفكری همه اركان، استان آماده برگزاری انتخابات پرشور می باشد.
استاندار سمنان تاكید كرد: تمامی كارگزاران انتخابات باید نهایت دقت و هوشیاری لازم را داشته باشند تا انشالله به بهترین شكل و در نهایت سلامت انتخابات برگزار شود.
استاندار سمنان در ادامه ضمن بیان اینكه مردم استان در روز 11 اسفند مانند گذشته برگ زرین دیگری را ورق خواهند زد افزود: مردم استان همیشه در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی پیشگام بوده اند و مسلما در انتخابات پیش رو نیز با حضور پرشور خود، روز درخشان دیگری را در تاریخ استان ثبت خواهند كرد.
هاشمی اعلام كرد: 214 شعبه رای گیری در سه حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه با تمامی امكانات آماده خدمت رسانی به مردم می باشد.
وی در پایان گفت: لازم است شما عوامل برگزاری انتخابات طی چند روز مانده به روز انتخابات؛ همه مردم و جامعه هدف خود را به شركت در انتخابات دعوت و تشویق نمایید تا انشاله شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور در سطح كشور باشیم.

دسترسی سریع