بسته خبری دیده باز رادیو پیام با موضوع اخبار انتخابات

وعده های کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری 1400 در رادیو پیام

1400/03/13
|
19:20

سید امیرحسین قاصی‌زاده هاشمی: باید کسی به میدان ریاست جمهوری بیاید که امید را در مردم افزایش دهد و حس ناامیدی را از بین ببرد.
وی گفت: نگاهی که از سوی مردم وجود دارد این است که دولت‌های متفاوتی برسرکار می‌آیند و می‌روند؛ اما مشکلات برجای خود باقی می‌مانند.
قاضی‌زاده هاشمی افزود: من برای اصلاح و تغییر مدل حکمرانی آمده‌ام. نه فقط برای تغییر افراد!

محسن مهرعلی‌زاده با انتقاد از برنامه‌ی دولت در بازار سرمایه گفت: دولت تصمیم اشتباهی در فروردین پارسال گرفت که سبب شد سهام‌داران وارد بازار سرمایه شدند، سهام خریدند و بعد از چند روز سرمایه‌شان را از دست دادند.
وی افزود: دولت برای جبران اشتباه خود بار دیگر دویست میلیون دلار از صندوق توسعه‌ی ملی، یعنی جیب مردم، برداشت که باید گفت: 《اگر بلد نیستید، کنار بکشید.》
این کاندیدای ریاست جمهوری همچنین گفت: برنامه‌ی دولت من این است که سرمایه‌های سرگردان و نقدینگی به جای اینکه به سمت مسکن و بازارهای دیگر برود، به سمت تولید حرکت کند.

سعید جلیلی: برای تفریح و شادکامی مردم هم برنامه دارم که با همین بودجه‌ی فعلی هم قابل اجراست.
وی افزود: دولت من، دولت ارزآوری خواهد بود که ارزآوری را فقط منوط به درآمد وزارت نفت نمی‌کند. زیرا درآمد فروش نفت پایدار و قابل اتکا نیست.

سید ابراهیم رئیسی: اگر رئیس جمهور شوم 29 خرداد روز پایان فساد و رانت در کشور خواهد بود!
این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر مردم بنده را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کنند، تا زمانی که دولت تشکیل شود و کارها شکل بگیرد، هفته‌ای یکبار از طریق رسانه‌ی ملی سخن می‌گویم و در سخنانم دغدغه‌های مردم را مطرح می‌کنم و کارهایی که برای رفع این دغدغه‌ها انجام شده با مردم در میان می‌گذارم.
رئیسی افزود: روش من در اتاق نشستن نیست و رفتن در میان مردم سلوک من است. این کار را همه‌ی سطوح دولت هم باید انجام دهند.

دسترسی سریع