لزوم رعایت تمهیدات زمستانی در جاده‌ها

سرهنگ یدالله جهان تاب با اشاره به اینکه در حال حاضر ترافیک در جاده‌ها عادی و روان است گفت: با توجه به فصل سرما و بارش برف و باران و لغزندگی جاده‌ها، رانندگان ضروری است که قوانین راهنمایی و رانندگی را بیشتر رعایت کنند.

1400/09/09
|
12:37
|

رئیس پلیس راه مازندران: رعایت تمهیدات زمستانی در جاده‌ها برای رانندگان ضروری است.

به گزارش رادیو پیام از خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران، سرهنگ یدالله افزود: توصیه پلیس به رانندگان این است که برای تردد در جاده‌ها حتما" زنجیر چرخ به همراه داشته باشند و خودروی آن‌ها به لاستیک یخ شکن، چراغ مه شکن و برف پاک کن سالم مجهز باشد.


رئیس پلیس راه مازندران تصریح کرد: داشتن تجهیزات گرمایشی و مواد غذایی در خودرو و بنزین کافی در باک ماشین از دیگر توصیه‌های پلیس به رانندگان است.


سرهنگ جهان تاب از رانندگان خواست از سفر‌های غیرضروری در جاده‌ها خودداری کنند و در صورت تردد در جاده‌ها با سرعت مطمئنه برانند و از سرعت و سبقت بیجا پرهیز کنند.


رئیس پلیس راه مازندران درباره جریمه کرونایی خودرو‌ها هم یاداور شد: دوربین‌های نظارتی، خودرو‌هایی که با پلاک شهر‌های قرمز و نارنجی وارد استان شوند را جریمه می‌کنند.


محدویت تردد در جاده هراز
رئیس پلیس راه مازندران گفت: به منظور اجرای عملیات رفع نواقص و احداث دیوار خروجی تونل امام زاده هاشم در کیلومتر 99 تا 103 محور هراز، تونل مذکور از 7 آذر تا 1 بهمن ماه امسال از ساعت 12 ظهر تا 5 عصر روز‌های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه و از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر روز‌های پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه مسدود است.


سرهنگ جهان تاب افزود: طی این مدت تردد از جاده قدیم امام زاده هاشم، به صورت دو طرفه و با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام خواهد شد.


وی از رانندگان خواست: در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند.

دسترسی سریع